PRODUKTET TONA

Prezantimi ynë i shkurtër

Mirë se vini në Wuxi Big Future International Trading Co., Ltd. i cili është partneri juaj i besueshëm i shumë llojeve të shtrojës me mikrofibër në Kinë për më shumë se 10 vjet.

Furnizojmë rrogoz me tufa dhe rrogoz senil.Ne kemi makineri të avancuar, inxhinier me përvojë dhe punëtorë të kualifikuar.ne mund të mbajmë cilësi standarde nga ngjyra e fijeve deri te dysheku i përfunduar.

Tapeti me mikrofibër është gjerësisht në banjë, dhomën e ndenjes, dhomën e studimit, shkallët, korridorin, xhamat e dritareve, dyshekun e hyrjes, tapetin e lojës, tapetin për kafshët shtëpiake, tapetin e dhomës së kuzhinës etj.

Ne e mirëpresim kërkesën tuaj në çdo kohë, ne mund të flasim për bashkëpunim dhe të zhvillojmë një produkt të ri së bashku.

 

 

PËR NE

Personeli

Personeli

Kompania prezanton një numër të madh të stafit, shitjeve, talenteve dhe është përgjegjëse për klientët.

R & D

R & D

Mekanizmi fleksibël i R & D mund të plotësojë kërkesat më të larta dhe specifike të klientëve.

Teknologjia

Teknologjia

Teknologjia më e përditësuar me filozofinë e miqësores me mjedisin.