НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ

Нашиот краток вовед

Добредојдовте во Wuxi Big Future International Trading Co., Ltd. кој е ваш сигурен партнер на многу видови микрофибер душеци во Кина повеќе од 10 години.

Ние доставуваме тафтувана мат и шанил мат.Имаме напредна машина, искусен инженер и квалификувани работници.можеме да го задржиме стандардниот квалитет од бојата на предивото до завршената подлога.

Микрофибер мат е широко во бањата, дневната соба, работната соба, скалите, ходникот, прозорскиот залив, влезната подлога, подлогата за играње, подлогата за миленичиња, подлогата за кујнска соба итн.

Го поздравуваме вашето барање во секое време, можеме да зборуваме за соработка и да развиеме нов производ заедно.

 

 

ЗА НАС

Персонал

Персонал

Компанијата воведува голем број вработени, продажба, таленти и е одговорна за клиентите.

R & D

R & D

Флексибилниот механизам за истражување и развој може да ги задоволи највисоките и специфични барања на клиентите.

Технологија

Технологија

Најсовремена технологија со филозофија на еколошки.